Testy znajomości lektury mikołajek

Pobierz

a) pan Dubon b) Mikołajek c) dyrektor d) mama e) tata f) Gotryd 2) Kogo tata jest bogaty?. Kto przeczytał pierwszy tom przygód Mikołajka, ten zazwyczaj nie może się oprzeć sięgnięciu po kolejne!. Dla wszystkich dzieci nastał wyjątkowy dzień.. Polskie miasta w baśniach i legendach, Barbara Tylicka (Lektury - scenariusze zajęć, s. 5) 2.. Perypetie chłopca przedstawiono w kilkunastu książkach, na podstawie których w 2009 roku powstał także film.. 1 228 Odsłon.. Nasz test z odpowiedziami to doskonały sposób na przypomnienie i uzupełnienie wiedzy dotyczącej przygód Mikołajka i jego szkolnej paczki.. « poprzednia publikacja.. następna publikacja ».. Chłopcy przywiązują go do drzewa, co bardzo bawi pana Blédurt, sąsiada Mikołajka.. Adela ProchyraGłównym bohaterem serii jest tytułowy Mikołajek, który mieszka we Francji.. Przemyśl.. • Kto przyszedł do szkoły ubrany jak Marsjanin?. właścicielem restauracji.. O tym, jak Julian Tuwim został poetą, Agnieszka Frączek (Lektury - scenariusze zajęć .Wiem, jakie liczby wybierzesz!Mikolajek Test wiedzy z lektury.. jodyn ą"Mikołajek" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący, Test ze znajomości lektury "Mikołajek".. Wyniki z 8 Wyszukiwarek.Test ze znajomości lektury "Mikołajek" Rene Goscinny Opowiadania mówią o życiu Mikołajka - małego Francuza i o jego szkolnych przygodach.. 2 lata temu..

Rozwiąż test!Test ze znajomości lektury "Mikołajek" 1.

Najlepszy uczeń w klasie Mikołajka to: Q.. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. Już kolejne pokolenie śmieje się i trochę wzrusza, czytając o przygodach małego urwipołcia.. Krupnik Pytanie 2 Ulubionym zajęciem taty Mikołajka jest: bieganie z psem Pytanie 3 Bunia jest mamą taty Mikołajka Pytanie 4 W szkole Mikołajka uczą się głównie chłopcy Pytanie 5 Kto jest najlepszym uczniem w szkole?. Karta pracy nr 1, O krakowskich psach i kleparskich kotach.. • Z kim ścigał się na rowerze tata Mikołajka?. Przesłano: 2015-04-19.Mikołajek - Same Quizy, Czas Dzieci.Eduelo zawiera ponad 22 tysiące zadań i filmów edukacyjnych dla uczniów szkół podstawowych.. Za kogo przebrał się Gotfryd w dzień robienia zdjęcia klasowego?. Najlepszym przyjacielem Mikołajka był: a) Kleofas b) Alcest c) Gotfryd 2. jednym z uczniów.. Dzieci idą do domu na podwieczorek, ale nie uwalniają jeńca.SPIS KART PRACY DO PORADNIKA LEKTURY - SCENARIUSZE ZAJĘĆ 1.. Janusz Christa.Bank PEKAO S.A. o/Jarosław.. • Kim jest Rosół?. Zaznacz w kratce właściwą odpowiedź.. Kto jest autorem książki "Mikołajek"?. W szkole zjawia się bowiem fotograf, który zrobi im klasowe zdjęcie.Na świecie jest niewiele książek, które dzieci i dorośli kochają równie mocno, co opowiadania o Mikołajku.. Kolega, który uwielbia jeść to: Q. Euzebiusz to chłopiec, który: Q..

Inne quizy ze znajomości lektur znajdziesz TUTAJ.

Jest najwyższy ze wszystkich i szybko biega.Mikołajek.. opiekunem uczniów.. "Mikołajek" - test 1 "Mikołajek" - test 2 "Mikołajek" - test 3; Baśnie: "Bajka o rybaku i rybce" Baśnie: "Kopciuszek" Baśnie: "Kopciuszek" - opis postaci; Baśnie: "Kopciuszek" - plan wydarzeń; Legendy: "O Lechu, Czechu i Rusie" Legendy: "Piast Kołodziej" Legendy: "Legenda o Królu Kraku" Autorzy lektur - klasa 4Ilu Mikołaj ma kolegów ?. Wszystko zależy od tego, jak dokładnie znasz książkę, przy której od pokoleń pękają ze śmiechu dorośli i dzieci.. Najmilsza pamiątka.. • Kto przyszedł do szkoły ubrany jak Marsjanin?. Przekonaj się, ile zapamiętałeś z lektury serii René Goscinnego o niezwkłych przygodach tego małego chłopca.Mikołajek zaprasza kolegów do siebie.. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. Kiedy dochodzi między nimi do konfliktu, tata Mikołajka proponuje, że zostanie jeńcem.. Na swojego wychowawcę Mikołajek i koledzy mówią: Q.. Praca klasowa z lektury MikołajekMikołajek i inne chłopaki - test z treści lektury | tekst nr 27048.. Klasowym kujonem i pupilem nauczycielki był: a) Euzebiusz b) Joachim c) Ananiasz 4.Mikołajek test online.Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Mikołajek autorstwa René Goscinny.. Dlaczego Mikołajek chciał .Mikołajek Test wiedzy z lektury.. Napisane przez Karolina..

Zamknij"Mikołajek" - test znajomości lektury.

- Nigdy nie zapraszał nikogo do siebie, nie pozwalała mu mama, nazywając jego kolegów "wandalami".. Bawią się w ogrodzie w kowbojów.. Karta pracy nr 2, Rany Julek!. Kogo Mikołajek NIE zaprosił do siebie na podwieczorek?. Rufusa.Przekonaj się, czy nasz test z lektury "Mikołajek" okaże się łatwy czy trudny.. przez Karolina.. Edukacja » Szkoła podstawowa - kl. IV-VIII.. W szkole Mikołajka: a) jest po równo dziewcząt i chłopców b) jest większość chłopców c) są sami chłopcy 3.. Mikołajek Pytanie 6Question 1.. Mikołaj.. a) Gotfryd b) Kleofas c) Mikołajek d) nikogo e) Ananiasz f) Alcest 3) Kto najbardziej lubi jeść?. • Kim jest Rosół?. a) Alcest b) Gotfryd c) Ananiasz d) tata e) mama f) Mikołajek 4) Kto jest najgorszy w klasie?Mikołajek Test wiedzy z lektury.. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. Pierwsza część cyklu o przygodach łobuziaków, którzy potrafią świetnie się bawić w każdych okolicznościach!. Dowiadujemy sie, jak wazna role w ich.. Rozwiąż test i sprawdź!. kuzynem Mikołajka.. zyciu pelni rodzina, nauczycielka i koledzy.Zdarzenia maja miejsce we Francji, glownie w szkole i domu glownego bohatera ksiazki, Mikolajka.. 8 i jeden nie lubiany.Rozwiąż test: Pan Tadeusz: Adam Mickiewicz: Rozwiąż test: Dziady cz. III: Adam Mickiewicz: Rozwiąż test: Chłopcy z Placu Broni: Ferenc Molnár: Rozwiąż test: Antygona: Sofokles: Rozwiąż test: Katarynka: Bolesław Prus: Rozwiąż test: Dziewczynka z parku: Barbara Kosmowska: Rozwiąż test: Opowieść wigilijna: Karol Dickens: Rozwiąż test: Hobbit, czyli tam i z powrotemTest z lektury "Mikołajek" - poziom trudny flickr.com René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, "Mikołajek" - w gronie dobrych kolegów zawsze jest bardzo wesoło!Mikołajek - Test 1) Najlepszym przyjacielem Mikołajka jest: a) Alcest b) Kleofas c) Gotfryd d) Joachim 2) O kim mowa?.

Jak miał na imię główny bohater lektury?

Zaznacz w kratce właściwą odpowiedź.. z Mikołajkiem.to nie ten test Ja mam lekturę ,,Mikołajek i inne chłopaki" i tam pierwszy rozdział to ,, Kleofas ma okulary;;Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. To nowoczesne narzędzie edukacyjne dla pokolenia zawsze online.Mikołajek - test znajomości lektury Pytanie 1 Jak mówią na swojego wychowawcę Mikołajek z kolegami?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt