Posłuchaj nagrania następnie powiedz które odpowiedzi są poprawne

Pobierz

Richtig Odpowiedź na zadanie z Aha!. Pytania są podzielone tematycznie, a interesujące nas sprawy można zlokalizować, korzystając z wyszukiwarki.. Następnie przeczytaj tekst i uzupełnij go poprawnymi formami wyrazów podanych w nawiasach, zgodnie z przykładami (stopniowanie przymiotników i przysłówków).Posłuchaj nagrania NASA.. Wybierz poprawne odpowiedzi: a, b lub c.Włącz nagranie 3.04.. Na koniec posłuchaj nagrania z rozwiązaniem i porównaj z nim swoją odpowiedź.. Posłuchajcie, jak oszuści oszukują nas.Posłuchaj nagrania!. wejdź w zakładkę "Uprawnienia", a następnie "Konta Twoich dzieci".Proszę wysłuchać nagrania, a następnie wskazać numer akcji charytatywnej, o której jest mowa.. 12 się zwracają poszczególne osoby.. czasownika be.. NASA opublikowała pierwsze w historii nagranie laserowego ostrzału Marsa przez łazik Perseverance.. Powiedz, które zdania są zgodne z treścią rozmowy, a które nie.i posłuchaj nagrania.. Następnie prezydent Andrzej Duda przedłużył go o kolejnych 60.Następnie posłuchaj nagrania na temat sukcesów dwóch licealistek i wybierz właściwe odpowiedzi.. Przeczytaj uważnie tekst a następnie zaznacz w tabeli znakiem X, które ze zdań są prawdziwe.Posłuchaj i wskaż poprawną odpowiedź.. Badacze mogli wziąć muzyczny kontrapunkt do melodii i rytmu wirusa, a następnie, korzystając ze sztucznej inteligencji.15 Posłuchaj nagrania i powiedz, do kogo 14 Posłuchaj zdań i je powtórz..

Posłuchaj nagrania jeszcze raz i sprawdź swoje odpowiedzi.

Podręcznik - kurs rozszerzony.Przeczytaj tekst, następnie zakreśl poprawne odpowiedzi, wybrane spośród podanych poniżej.. Odpowiedzi.• podręcznik z odpowiedziami • rozgrzewki językowe do każdej lekcji • zeszyt ćwiczeń z Następnie słuchają 3. nagrania i wykonują 4.. Zespół wGospodarce.. Poprawna pisownia.. Przeczytaj zdania i posłuchaj ponownie nagrania.. Obejrzyj plan szkoły i przeczytaj dialogi.289 odpowiedzi do "Poprawne i niepoprawne formy zapisu daty.. Pamiętaj, że pokazuje ono jedynie jedną z wielu możliwych odpowiedzi.Oszustwo na pracownika banku staje się w naszym kraju coraz popularniejsze.. Portal informacji i opinii o stanie gospodarki.. Wypracowanie musi być spójne i logiczne, poprawne pod względem języka, stylu, ortografii i interpunkcji oraz zgodne z tematem.Karta odpowiedzi stopień III konkursu języka niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych rok I. beschreibe zwei traditionen/feste die du regelmäßig feierst potrzebuję tego na jutro i musi by.Następnie spójrz na zadanie 8 na stronie 55 w podręczniku..

Następnie napisz krótkie odpowiedzi.

Posłuchaj i powiedz.. Wykonaj dowolne zadania w zeszycie ćwiczeń z lekcji 6.1.. Posłuchaj całego nagrania: Policjanci przypominają, żeby w podobnej sytuacji natychmiast się rozłączyć i osobiście skontaktować się ze swoim bankiem.Następnie odpowiedz na.. Przeczytaj zadanie, następnie posłuchaj nagrania i zaznacz prawidłowe informacje.. Posłuchaj jeszcze kilka razy, a następnie wyobraź sobie, że jesteś którymś z dzieci i powiedz, jakie masz zabawki.Następnie sprawdzamy poprawność odpowiedzi korzystając z nagrania zamieszczonego na Następnie posłuchaj( nagranie 2.53) i sprawdź swoją odpowiedź.. Następnie SuperCam analizuje te błyski światła i na tej podstawie może określić, z czego zbudowany jest dany obiekt.Zastosuj podane czasowniki.. Marta Jędrzejewska.. Szybkooooo!. Miłych wakacji:) Witajcie, otwórzcie ćwiczeniówkę na str 98 - przeczytaj słowa i Następnie posłuchaj drugiej części nagrania i powiedz, czy wymienione grupy wyrazów są takie same, czy różne.CD Rozumienie ze słuchu 1.. Na edesk.pearson.pl dla Co powiesz?. Dla chętnych.. Stan wyjątkowy wprowadzono 2 września na okres 30 dni.. - Posłuchaj i wykonuj polecenia - Posłuchaj i dokończ rymowankę.. Wysłuchaj nagrania 9 i wskaż na zdjęciach elementy krajobrazu i pojazdy, których nazwy usłyszysz w nagraniu..

Wysłuchaj tekstu i wybierz poprawne odpowiedzi (a, b, lub c ).

Przykłady z naszej społeczności.. b Przeczytaj rzeczytaj utworzone zdania, a następnie posłuchaj nagrania, aby sprawdzić poprawność 80 swoich odpowiedzi.Odpowiedzi na te i inne pytania zbieramy w jednym miejscu, a zakładka jest na bieżąco aktualizowana.. w zeszycie pytania i krótkie odpowiedzi do każdego ze zdań.. Nasze nagrania.. Liczebnik porządkowy".. Następnie powiedz, która wypowiedź nie jest zgodna z jego treścią.. Następnie zapisz.. Jednemu z internautów udało się nagrać próbę kradzieży pieniędzy z jego konta, a nagranie zostało opublikowane ku przestrodze innym.. 2 Powiedz, jakie to agi.. Następnie prosi ucznia, który zgłosi się do tego zadania, na środek klasy, a pozostali uczniowie przeprowadzają z nim wywiad.Wybierz i posłuchaj piosenki.. Poprawne odpowiedzi zaświecą się na zielono, a niepoprawne na czerwono.Następnie wskazuje, że niezbędne jest zainstalowanie aplikacji, a w rzeczywistości chodzi o uruchomienie tzw. zdalnego pulpitu.. Czy wszystkie wynalazki Iggiego są niebezpieczne?. Buehler powiedział, że muzyka może pomóc badaczom zaprojektować przeciwciało.. Na zakończenie posłuchaj łamańca językowego i spróbuj go powtórzyć - zadanie 9 strona 55, CD3 ścieżka10.Najlepiej natychmiast się rozłączyć, a następnie samemu skontaktować się ze swoim bankiem..

Posłuchaj nagrania i przeczytaj zdania z właściwymi informacjami.

Posłuchaj uważnie nagrania dwukrotnie, a następnie zaznacz w tabeli znakiem x, które ze zdań (1. czokapu.Posłuchaj nagrania, popatrz na obrazki i jeśli postać mówi prawdziwe zdanie powiedz yes jeśli nie powiedz no.. [POSŁUCHAJ NAGRANIA] - Gazeta Wrocławska.. Następnie odpowiedz na nie głośno własnymi słowami.. Dobierz odpowiedzi do pytań i sprawdź rozwiązanie z nagraniem.. Poziom podstawowy KRYTERIA OCENIANIA ODPOWIEDZI POZIOM PODSTAWOWY Zadanie 1.. 1opisz dom po niemiecku (i od razu na polski przetlumacz ) z ilu pomieszczeń się składa.. Przeczytaj tekst.. Podręcznik ss.. Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"i po.Najpierw posłuchaj nagrania i przeczytaj pytanie.. Brakujące słowo.Nastepnie posłuchaj nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt