Sprawdzian z lektury tajemniczy ogród pdf

Pobierz

Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?. Jako rodzaj literacki jest to: a. opowiadanie b. epika c. film d. tragedia 4.. Przy jednej z altan zauważyła kiełkujące rośliny.1) kto jako pierwszy od 10 lat wszedł do ogrodu?. Wyślij pocztą e-mail Wrzuć na bloga Udostępnij w usłudze Twitter Udostępnij w usłudze Facebook Udostępnij w .. pomogło mi to przed sprawdzianem dzięki :)<3.9.. Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?Sprawdzian weryfikuje znajomość lektury pt. "Tajemniczy ogród".. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>> * szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie.Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. Co roku we wrzesniu, wraz z zeszytami i dlugopisami kupuje moim dzieciom wymagane lektury.Martha zaproponowala, ze Dick moglby kupic dla niej narzedzia ogrodnicze, tylko trzeba bylobyTajemniczy ogród.. Który opis najlepiej pasuje do głównej bohaterki - Mary Lennox?. Jak brzmi tytuł książki w oryginale, tzn. w języku angielskim?. Mary zwróciła uwagę na ogromną ilość róż w ogrodzie - znajdowały się dosłownie wszędzie.. Kto jeszcze - oprócz dzieci i Bena- wiedział o tajemniczym ogrodzie i odwiedził tam dzieci?. Najdziwniejszy dom.. Rozwiąż test!Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej..

Quizy Os. ... Test z lektury Tajemniczy ogród.

Materiały powiązane z testem: Test: Tajemniczy Ogród Test ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. Szukaj.. Gdzie Mary urodziła się?Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Kto napisał list do pana Cravena z prośbą, by wrócił do domu?. Jako gatunek literacki jest to a. epopeja b. epika c. powieść d. tragedia 3. pytanie 1 z 10.. Zanadto wszyscy byli przerażeni, by myśleć o dziecku, którego nikt nie lubił.. Zawiera 16 pytań.. Tajemniczy ogród - test .ona zupełnie z powodu śmierci swe niani.. dodany: 2015-02-25 11:14:37, przez: .Tajemniczy ogród - Problematyka utworu Tytuł "Tajemniczy ogród" można rozumieć nie tylko w sensie dosłownym, jako dawno opuszczone miejsce, w którym przed laty wydarzyło się nieszczęście i do którego trudno dotrzeć, ale także - w wymiarze symbolicznym - jako obraz postaw głównych bohaterów.Sprawdzian z lektury tajemniczy ogrod to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.SPRAWDZIAN Z LEKTURY 1. Podaj imię i nazwisko autora "Tajemniczego ogrodu" 2.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?.

Test ze znajomości lektury "Tajemniczy ogród".....

PYTANIA OTWARTE 1.. 0%Pasował.. Ma formę pytań otwartych.Quiz z lektury "Tajemniczy ogród" Ania i Klaudia :) Autor: Unknown o 14:52.. Przeczytaj dokładnie instrukcję.. 13 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Mary Lennox urodziła się w: a. Indiach b. Anglii c. Polsce d. Japonii 2.. Udostępnij.. i taka rozmowa więc nie polecam :( .Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!. Wolne Lektury to projekt prowadzony przez fundację Nowoczesna Polska.Eduelo zawiera ponad 22 tysiące zadań i filmów edukacyjnych dla uczniów szkół podstawowych.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraPlik sprawdzian z lektury tajemniczy ogrod klasa 5.pdf na koncie użytkownika sujithkgeorge606 • Data dodania: 29 wrz 2017Plik sprawdzian z lektury tajemniczy ogrod klasa 6.pdf na koncie użytkownika mizgieraleksander • Data dodania: 31 mar 2017Zaraz sprawdzian z niej a ty nie jesteś pewny czy sobie poradzisz?. To nowoczesne narzędzie edukacyjne dla pokolenia zawsze online.Tajemniczy ogród bez tajemnic.. 3) Marta to.. ( wybierz dwie odpowiedzi)Tajemniczy ogród.. Doczekała się wielu ekranizacji, m.in. w reżyserii Agnieszki Holland w 1993.. Skomentuj.. Patixella 4 lata temu.. 2) Kto powiedział Mary o ogrodzie?.

Po chwili znalazła się w tajemniczym ogrodzie.

.Test wiedzy z książki ,,Tajemniczy ogród" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Jednocześnie było tam niezwykle cicho.. Witam, potrzebuje, aby ktoś z Was ułozył dla mnie 10 pytań i 10 odpowiedzi na Nie, pytania mają dotyczyć lektury Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett .. Załóż własny blog!PDF EPUB MOBI MP3 więcej FB2 TXT Ogg Vorbis .. Tajemniczy ogród to jedna z najbardziej znanych powieści Frances Hodgson Burnett.. Dobrze trafiłeś!. W jakim kraju urodziła się i mieszkała Mary?SPRAWDZIAN Z TREŚCI LEKTURY: "TAJEMNICZY OGRÓD" Odpowiedz na pytania dotyczące treści lektury: "Tajemniczy ogród".. Część 1.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 66333 razy.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Tajemniczy ogród - test znajomości lektury.. WYBIERZ I PODKREŚL JEDNĄ POPRAWNĄ ODPOWIEDŹ.. Odpowiedzi zaznacz na karcie odpowiedzi.. Nie było to dziecko tkliwe i nie dbało nigdy o nikogo.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian z lektury tajemniczy ogrod?.

Postanowiła obejść cały ogród.

Rozdział 9. .. ten sprawdzian pomógł mi zdobyć na szóstkę .. Jest to najlepsza lektura z moich szkolnych książek :* Polecam.. Tromba czy Marcin Dubiel?. Gdzie wychowywała się Mary?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. :(" no i nie polecam bo z tajemniczego ogrodu dostałam ,3+, XD i tak nie polecam bo nawet jeżeli tysiące razy sprawdzi w lekturze to jak się odpowie poprawnie to moja mama mówi ,że maja to tajemniczy ogród jeżeli tego nie zrobisz na 45-45 to zabieram ci komurke na miesiąc..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt