Sprawozdanie z wycieczki do krakowa

Pobierz

Wizyta w muzeum uświadamia skalę popełnionych tu przerażających .Author: Ania Created Date: 12/14/2010 3:29:55 PMWydarzenia Sprawozdanie z wycieczki klasowej do Zakopanego Szczegóły Opublikowano: wtorek, 24, czerwiec 2014 15:18 Do Zakopanego!. Na samym początku Pani zabrała nas do lokalnego muzeum, w którym dowiedzieliśmy się nieco więcej o historii miasta, jak i samego Rynku.Sprawozdanie z wycieczki do Oświęcimia.. Następnie przeszliśmy przez Rynek Główny, Sukiennice, podziwialiśmy .Sprawozdanie z wycieczki szkolnej do Krakowa - wycieczka do Krakowa.. Podczas drugiego dnia naszych klasowych ferii pojechaliśmy wspólnie na Krakowski Rynek.. 11 grudnia 2012 roku wybraliśmy się na wycieczkę autokarową do Sandomierza.. Wycieczka, co prawda nie w Himalaje, czy na Syberie, lecz cieszyła się dużym zainteresowaniem.. Kultywowanie pamięci o straszliwych zbrodniach, których tam dokonano jest naszym moralnym obowiązkiem wobec ponad miliona ludzi, którzy stracili życie w obozie i pozostałych ofiar Shoah i nazistowskiego terroru.. Opiekę nad grupą sprawowały panie A. Szczytyńska, R. Gruca oraz E. Oleszczyk.Muzeum Auschwitz-Birkenau to miejsce, które każdy z nas powinien odwiedzić przynajmniej raz w życiu.. 2010-01-09 22:46:47 Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia ( wycieczki szkolnej , akademii,itp) 2010-11-07 08:31:29 Zredaguj sprawozdanie z dowolnej wycieczki szkolnej 2011-03-18 18:32:45Sprawozdanie z wycieczki do Krakowa i Oświęcimia W dniach 3-5 października 2007 roku uczniowie klas szóstych ze Szkoły Podstawowej w Raszówce wyjechali na trzydniową, autokarową wycieczkę do Krakowa i okolic..

Okazało ...Sprawozdanie z wycieczki do Krakowa.

Aż 90 dzieci z terenu całej Gminy Jerzmanowice Przeginia wyruszyło na wycieczkę 14 lutego Wyjazd był zorganizowany przez przewodników PTTK.Sprawozdanie z wycieczki do kopalni soli w Wieliczce ze zwiedzaniem Krakowa W dniu 19.03.2011 r. młodziez naszego gimnazjum pod opieką mgr inż Marii Zając, mgr Małgorzaty Wawryki, mgr Małgorzaty Wody oraz mgr Anity Lincy uczestniczyła w wycieczce, podczas, której zwiedzili kopalnię soli w Wieliczce, muzeum archeologiczne w Krakowie .. Wycieczka do Kielc - pobyt w Ośrodku Myśli Patriotycznej i oglądanie filmu "RIO 2" .. czyli przyjemne z pożytecznym - sprawozdanie z wycieczki do Szczecina.. Dnia 2.06.2019r.. Wycieczka została zaplanowana i przygotowana perfekcyjnie, (p rzez panią Agnieszkę Szulc) dzięki temu, plan został .Nadszedł jednak czas na powrót do domu, a nam szkoda było wracać, bo wycieczki są przecież takie przyjemne.. 85% Sprawozdanie z wycieczki do Jastrzębiej Góry klasy II "b" Publicznego Gimnazjum w Walimu; 84% Wycieczka do WarszawySprawozdanie z wycieczki szkolnej — przykład.. Treść .Sprawozdanie z wycieczki do Krakowa i Zakopanego czwartek, 31 maja 2012 00:00 | | | W dniach 29 i 30 maja 2014 r. uczniowie klas IV - VI Szkoły Podstawowej im.. Był piękny, słoneczny dzień..

...Napisz sprawozdanie z wycieczki do teatru.

Bardzo chcieliśmy zwiedzić to historyczne miasto, dawną stolicę Polski.. Około godziny dziewiątej byliśmy już w Krakowie.Sprawozdanie z wycieczki do krakowskiego zamku na Wawelu.. Celowo wybraliśmy się w maju .W ramach projektu "Odkrywam Małopolskę" w dniu 2 października odbyła się wycieczka do Krakowa.. 16 października 2012 r. grupa uczniów naszej szkoły, pod opieką pań: Natalii Sambor, Barbary Stachowicz, Izabeli Brzyk i Estery Pawlik wyruszyła na wycieczkę do grodu Kraka.. Drukuj E-mail Utworzono: 27 październik 2015 Odsłony: 3409 W czwartek 8 października 2015 roku, uczniowie klasy IIa, IIb i III z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Wojkowicach Kościelnych wyjechali na wycieczkę do Krakowa.. Z Poniatowej wyjechaliśmy z małym opóźnieniem.. Szymon Moś.. Podróż minęła szybko i przyjemnie.. Celem wyjazdu było przede wszystkim poznanie zabytków i historii Krakowa oraz legend związanych z tym miastem.Sprawozdanie z wycieczki do Krakowa, Wieliczki i Ojcowskiego Parku Narodowego w dniach 5-8 maja 2015r.. Dzień zapowiadał się bardzo dobrze, a słońce już wychylało się zza horyzontu.. Podczas trwania wycieczki opiekowała się nami nasza wychowawczyni- pani Beata Łysiak, bibliotekarka- pani Bożena Woźniak oraz .Sprawozdanie z wycieczki do Krakowa..

Tutaj znalazłam sprawozdanie kogoś z wycieczki do Krakowa.

Dzieci z zainteresowaniem przyglądały się pomnikom i jesiennej przyrodzie.. W dniu 27.10.2016 klasy II i III SP w Grajowie uczestniczyły w wycieczce do Krakowa z przewodnikiem.. Na początku kwietnia podczas lekcji wychowawczej rozgorzała dyskusja na temat Krakowa.. Te słowa padły w maju z ust trzecioklasistów i wszyscy zaczęliśmy odliczać dni, aż w końcu nadszedł upragniony przez wszystkich 8 czerwiec - dzień wyjazdu.1 SPRAWOZDANIE Z WYCIECZKI DO KRAKOWA KWIECIEŃ 2015 W dniach od 20 do 27 kwietnia na wycieczkę szkolną do Krakowa i okolic udało się 22 uczniów SPK Limerick i cztery nauczycielki pełniące funkcje opiekunów.. Przypomnieliśmy sobie przy okazji jak należy zachowywać się w środkach komunikacji miejskiej.. Wyruszyliśmy autokarem spod szkoły, kiedy był słoneczny poranek.. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Barbakanu poprzez Planty.. To właśnie Kraków -SPRAWOZDANIE Z WYCIECZKI DO KRAKOWA 20-27 KWIECIEŃ 2015 W dniach od 20 do 27 kwietnia na wycieczkę szkolną do Krakowa i okolic udało się 22 uczniów SPK Limerick i cztery nauczycielki pełniące funkcje opiekunów.. Książnice.. Podróż odbyliśmy autobusem.. poleca 85 % 280 głosów..

Plan wycieczki był bardzo bogaty.

Św. Jadwigi Królowej w Sieteszy uczestniczyli w dwudniowej wycieczce do KrakowaSprawozdanie z wycieczki do Krakowaw ramach projektu "Otwarty umysł otwarte drzwi" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.. Wierzchowo.. Stefana Żeromskiego.. Bardzo byliśmy uradowani, kiedy udało nam się zorganizować klasową wycieczkę do Krakowa.. Mieliśmy też okazję obejrzenia Wystawy Figur Woskowych prezentujących kilka ważnych postaci z okresu XIX i XX wieku, w tym m.in. Adama Mickiewicza, Fryderyka Chopina, Józefa .Sprawozdanie z pracy oddziału przedszkolnego.. Pojechało z nami kilku uczniów z klasy IIIb, IIb i Ia oraz czterech opiekunów.SPRAWOZDANIE Z WYCIECZKI SZKOLNEJ DO KRAKOWA.. Wzięło w niej udział 40 uczniów z klas IV-VI.. Wycieczka została zaplanowana i przygotowana perfekcyjnie, (przez panią Agnieszkę Szulc) dzięki temu, plan został pomyślnie zrealizowany.wycieczka, przebiegła bez zarzutów.Ankieta dla uczestników wycieczki do Krakowa.. rozpoczęła się pięciodniowa wycieczka szkolna klasy 6b do Krakowa.. Możesz zobaczyć jak to trzeba poprawnie napisać: W dniach 25.03-30.03.2009 nasza klasa była na wycieczce w Krakowie.. Chcielibyśmy bardzo podziękować naszemu sponsorowi-Bankowi PKO SA., który przekazał dofinansowanie w kwocie 3.000 złotych na organizację naszej wycieczki.Sprawozdanie z wycieczki do Krakowa .. Agnieszka Wyborska.. Istnieją takie miejsca, które każdy Polak przynajmniej raz w życiu powinien odwiedzić, by móc poznać prawdziwie dziedzictwo własnego kraju.. Z niecierpliwością czekamy na następną wycieczkę.. Na miejsce dotarliśmy około godziny dziesiątej.74% Sprawozdanie z klasowej wycieczki do teatru ("Moralność Pani Dulskiej") 78% Sprawozdanie z wycieczki klasowej do Zamku Królewskiego na Wawelu; 78% Sprawozdanie z wycieczki klasowej do Warszawy.. Na miejscu odbyliśmy długi spacer przez las.W ostatni dzień ferii odbyliśmy wycieczkę do Krakowa.. 4914 Język polski; 1594 WOS; 2021 Historia; 787 Religia; 528 Język angielski; 58 Język niemiecki; Nasze materiały pobrano już 182869401 razy.. Przygotował.. JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!. Program uwzględnia zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem i najważniejszych atrakcji małopolskiej stolicy : Wawel, Stare Miasto, Kopiec Kościuszki, Kazimierz i Łagiewniki oraz zwiedzanie Kopalni Soli .Sprawozdanie z wycieczki do Sandomierza.. Następnie pojechaliśmy do Krakowa, gdzie weszliśmy na Kopiec Kościuszki skąd podziwialiśmy panoramę miasta.. 4 października 2014 pojechaliśmy na zaplanowaną od dawna wycieczkę do Krakowa, zorganizowaną w ramach projektu "OTWARTY UMYSŁ .Sprawozdanie z wycieczki do Krakowa..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt