Opisz po niemiecku swój pokój

Pobierz

Zobacz, a nie pożałujesz!Opisz swój pokój po niemiecku.. Na środku jest leży dywan.. przed łóżkiem stoją dwa fotele.. PILNE!. Po lewej stronie znajduje się łóżko, a za nim szafa.. Plis pomóżcie opisać swój pokój w min 8 zdaniach które spełniają warunek.. poleca 81% 4130 głosów.. Meble są czarne i niebieskie.Opisz swój pokój w 10 zdaniach po niemiecku.. w prawym rogu stoi moje biurko nad którym wisi szafką.. Mój pokój jest duży jasny i przytulny łóżko stoi pod oknem z firankami.. Na VIPwnetrza.pl znajdziesz wiele porad o opisz swój pokój po niemiecku oraz pokrewnych.. Przetłumacz zdania: Po lewej stronie stoi biurko.. Mój pokój, choć nie duży, lecz miły i przytulny.. Das Zimmer ist sehr hell und gemütlich./ Pokój jest bardzo jasny i przytulny.Opisz swój pokój w 7 zdaniach po niemiecku (od razu prosiłbym tłumaczenie tego tekstu) 1 Zobacz odpowiedź Ludwik69 Ludwik69 1) Mein Zimmer ist groß.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.. Moj pokój jest duży i przytulny.Po polsku udało mi się go opisać, gorzej po niemiecku :D Oto jakbym chciał mniej więcej żeby brzmiało.. Mój pokój jest dość duży.. W dziale poszukuję pracy w Białej Podlaskiej, masz możliwość całkowicie za darmo umieścić swoją wizytówkę i oczekiwania wobec przyszłej pracy, a pracodawca znajdzie Cię sam.Opis pokoju w języku angielskim - określenia miejsca..

Opis pokoju po niemiecku.

Opis pokoju po Niemiecku.. W kącie stoi sofa.. 9,306 wizyt.. W pokoju mam dwoje okien.Opisz swój pokój po niemiecku ok 15 linijek.. W rogu stoi fotel.. Obok szafy stoi łóżko.. Codziennie dodajemy nowe informacje o opisz swój pokój po niemiecku i nie tylko.. Na środku znajduje się dywan.. Na komodzie stoi telewizor płaskoekranowy.Zadanie: opisz swój pokój po niemiecku Rozwiązanie: mój pokój jest mały, ale jasny na przeciw drzwi znajduje się okno z balkonem po prawejZadanie: opisz swój pokój po niemiecku Rozwiązanie: mein ruhm ist gro die w nde sind gelb vor meinem schreibtisch vor die tür, und auf demOpis mojego pokoju.. Na ścianie wisi obraz.. Moj pokój jest duży i przytulny.Opisz swój pokój po niemiecku.. Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie.. Na biurku stoi komputer.. - Mój pokó jest duży.. ist jest sind są befindet sich znajduje się befinden sich znajdują się .Proszę o pomoc!. Po prawej stronie przy ścianie stoi regał na książki.. Obok biurka stoi komoda.. bequem - wygodne.. Proszę przetłumaczyć mi moje zdania w sensowny sposób bez używania translatora ani innych takich rzeczy.. +1 głos.. Po prawej stronie stoi szafa.. obok stoi szafa i regał na którym stoi radio..

Opisz po niemiecku swój pokój, co gdzie sie znajduję.

Na ścianie wisi obraz.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis mieszkania po niemiecku.Jak wygląda Twój dom marzeń?. w prawym rogu stoi łóżko, nad którym wisi plakat.. Potrafisz opisać swój dom w języku niemieckim?. Na dywanie stoi stolik.. W rogu stoi fotel.. Koło stołu stoją dwa fotele.. Ściany są czerwone i zielone.. Na ścianie wiszą dwa obrazy.. Na jednej ze ścian znajduje się duże okno a na parapecie stoją 2 małe kwiatki.. pomiędzy fotelami stoi stół.. Ich finde mein zimmer OK. Mój pokój jest duży i nowoczesny.. Na środku jest leży dywan.. modern - nowoczesne.. ściany są białego koloru.. Poniżej prezentuję czasowniki, które można zastosować do opisu własnego pokoju:.. na szafce leżą książki.. Kształt mojego pokoju jest prostokątny.Opisz swój pokój po niemiecku.Przetłumacz zdania: Po lewej stronie stoi biurko.. Przykład opisu pokoju po niemiecku z tłumaczeniem opis pokoju po niemiecku wzór.. Obok biurka stoi komoda.. (Albo: lampa wisi nad stołem).. git ausgestattet - dobrze wyposażone.. Obok okna znajdują się dwa biurka - jedno moje a drugie mojego brata.Opisz swój pokój po niemiecku z przetłumaczeniem na polski .. Question from @Pirte - Gimnazjum - Język niemieckiSee more opisz swój pokój :( po niemiecku proszę .. Treść.. Obok szafy stoi łóżko..

mój pokój jest duży i ładny.

Po prawej stronie stoi szafa.. O godzinie szesnastej, która właśnie jest, słychać w tym pomieszczeniu, uspokajające ćwierkanie ptaków siedzących na świerku, naprzeciw mojego okna.. Jedną z pierwszych rzeczy, której się nauczymy w języku angielskim to jak opisać pokój lub obrazek po angielsku.Do opisania pokoju po angielsku przyda się słownictwo związane z przedmiotami znajdującymi się w danym pokoju, meblami, oraz słownictwo opisujące położenie danego przedmiotu.Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. Sprawdź jak nazywają się pomieszczenia domowe po niemiecku.. Przy oknie stoi komoda.. - Mam okno, które jest małe.. Mieszkam w nim razem z moim bratem.. Koło stołu stoją dwa fotele.Opis pokoju po angielsku: wstęp.. Filmy.. 22 Kwi Silniki i osprzęt Tomaszów Mazowiecki.. na .Opisz swój pokój - niemiecki.. 2;użyć określeń miejsca po prawej, po lewel, na gurze, na dole, w rogu.. Das zweite Frühstück nehme ich von zu Hause mit.Opisz swojego wymarzonego przyjaciela Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: MOoniek 28.4.2010 (20:43) Opisz swój pokój po niemiecku Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: magisterka 15.5.2010 (17:21) Opisz z .Przykładowy opis domu po niemiecku.. NIE z tłumacza , prosze na jutro ;) daje najluxuriös - luksusowe..

Mój pokój jest mały i przytulny.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt